Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7T8EA

18290 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ HD Резолуција: 1366×768 Процесор: Intel Celeron N4020 (2.8 GHz) Оперативен систем: FreeDOS Графичка картичка: Intel UHD Graphics Рам: DDR4-2400 MHz/Меморија: 4-GB Хард диск: 256 GB SATA 3 TLC M.2 SSD Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB/Bluetooth Батерија брзо полнење: (Li-Ion) 7h

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD Ryzen 5 3500U, 2,10 GHz/Max 3.7GHz, Core 4 Графичка картичка: AMD Radeon Graphics Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe