Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БЛЕНДЕР РАЧЕН LIDER LHB-125

749 ден со ДДВ
Моќност:400W
Брзини:2
Материјал на рачка:Високо квалитетна пластика
Сечиво:Нерѓосувачки челик
Ергономски и стилски дизајн
Лесно го обработува секое овошје и зеленчук

ТОСТЕР СЕНДВИЧ LIDER LT-44

1499 ден со ДДВ

Моќност: 2000W
Прилагодлив термостат
Светилка за вклучено и спремно за работа
Рачки отпорни на топлинa
Нелепливи грил плочи
Се отвора до 180⁰ - како отворена скара
Променлив зглоб: вертикалниот простор помеѓу горната и долната плоча
Отстранливи плочи
Димензија на плочите: 243x340mm
Нето тежина: 4,10kg