Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

РУТЕР TENDA AC SMART DUAL BAND 1200MBPS AC8 W-4

2349 ден со ДДВ
Двојна фрекфенција: 2.4GHz/5GHz
Меморија-8mb/RAM-64mb DDR2 SDRAM
Антена: 4x5dBi/WiFi on-off копче
Моќност: output: 9V 1A
input: 100-240V-50/60Hz
0.2A
Влезови LAN port x3/WAN port x1
Индикатори-System

24989

РУТЕР ТЕНДА SVIC 8 PORTI 10-100 S108

569 ден со ДДВ
Wireless брзина: до 300Mbps
8x 10/100 Mbps порти
8x LED индикаторите
Поддржува 10/100M full duplex
Режим за складирање и препраќање
Поддржува поврзување со IP-камера
Plug-and-play без конфигурација
18244