Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ЗВУЧНИЦИ GEMBIRD SPK 103B

349 ден со ДДВ
Моќност: 2 W Фреквенција: 100 Hz-20 kHz Мултимедијални звучници: 2.1 S/N ratio gt Јачина на звук: 80 db TDH + NLt 1 Литиум батерија: 5V / 400mAh Работни часови: 6h Димензии: 58х60mm/Тежина: 117g

ЗВУЧНИЦИ GEMBIRD SPK 103W

369 ден со ДДВ
Моќност: 2 W Фреквенција: 100 Hz-20 kHz Мултимедијални звучници: 2.1 Јачина на звук: 80 db Литиум батерија: 5V / 400mAh Работни часови: 6h Димензии: 58х60mm/Тежина: 117g