Се прикажуваат 1–24 од 720 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД VENUM BONJOUR 7.0 28″

16799 ден со ДДВ
Метален рам 20" Висококвалитетни гуми Kenda 28" Алуминиумски рачки за кочници VADER SPORT COMFORT седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи V-brake алуминиумски кочници Средна осовина со затворен касетен систем Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed Алуминиумски педали со лагери Метални браници/Браник на ланец Предна корпа/Заден багажник Предно светло/Задно светло

ВЕЛОСИПЕД VENUM PUFFER 7.0 20″

10499 ден со ДДВ
Големина на тркала: 20" Алуминиумски рам: 11.5" Висококвалитетни гуми Kenda 20r Менувач преден и заден Shimano 21 speedRapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano Алуминиумски рачки за кочници Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release Дупли алуминиумски бандажи Предна и задна диск кочница Средна осовина со затворен касетен систем Метални педали со лагери

ВЕЛОСИПЕД MAX MISSY 7.0 24″

11990 ден со ДДВ
Метален рам 13"
Висококвалитетни гуми Wanda 24"x2,35
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader Sport седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
Предна вилушка со амортизер
Предна и задна диск кочница
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

ВЕЛОСИПЕД MAX CAMARA 7.0 BLACK 26″

7699 ден со ДДВ
Метален рам 15"
Висококвалитетни гуми Wanda 26"x1,95
Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач
Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Полу метални педали со лагери

ВЕЛОСИПЕД MAX LADY 7.0 28″

10149 ден со ДДВ
Метален рам 17"
Висококвалитетни гуми Wanda 28"(Black) 700X32C
Алуминиумски рачки за кочници
Vader Comfort седиште со М6 Qick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed
Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed
Алуминиумски педали со лагери
Метални браници
Предна корпа
Заден багажник
Предно светло
Задно светло
Браник на ланец

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД MAX PINKY 7.0 12″

4239 ден со ДДВ
Големина на тркала 12"rdquo
Предна и задна Caliper кочница
Пластичен украсен штитник за ланецот
Преден браник
Корпа позади
Украсни реси на гидан
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни гуми Wanda

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446bg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 75 g Сечила од не'рѓосувачки челик Транспарентен капак Безбедносна брава Простор за складирање на кабел Копче за вклучување/исклучување

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446wg

1309 ден со ДДВ
Моќност: 150 W Капацитет: 75 g Сечила од не'рѓосувачки челик Транспарентен капак Безбедносна брава Простор за складирање на кабел Копче за вклучување/исклучување

AПАРАТ ЗА ПЕНАСТО МЛЕКО И ПОДГРЕВАЊЕ CAMRY CR 4498

3999 ден со ДДВ
Номинална/Макс.моќност: 500W/1000W Капацитет на садот за пена: 250ml Капацитет на садот за млеко: 350ml Контрола на допир/Функции: 4 Отстранлив сад/Нелеплив слој Пластична школка/Магнетна перка Должина на кабел: 73 cm

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 1.5M EP-H822

50 ден со ДДВ
Должина: 1,5m ЕП-Х822 1,4V Плетен кабел
3D поддршка 1080P

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 10M EP-H822

200 ден со ДДВ
Должина: 10m ЕП-Х822 1,4V Плетен кабел
3D поддршка 1080P

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 15M EP-H822

300 ден со ДДВ
Должина: 15m ЕП-Х822 1,4V Плетен кабел
3D поддршка 1080P

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 3M EP-H822

80 ден со ДДВ
Должина: 3m ЕП-Х822 1,4V Плетен кабел
3D поддршка 1080P

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 20M EP-H822

500 ден со ДДВ
Должина: 20М
ЕП-Х822 1,4V
Плетен кабел
3D поддршка
1080P

HDMI КАБЕЛ ELEKTRA 5M EP-H822

120 ден со ДДВ
Должина: 5m ЕП-Х822 1,4V Плетен кабел
3D поддршка 1080P

USB TYPE C 0.3М

149 ден со ДДВ
USB Кабел-Type C
Должина на кабел-0.3m

UV LED ЛАМБА ЗА КОМАРЦИ CAMRY CR 7937

1149 ден со ДДВ
UV LED светилка со бранова должина 395nm Ефикасна заштита од инсекти USB-приклучок, со вклучен микро USB кабел Површина на работа до 100 m2 Тивко работење: 45 dB Моќност на уредот: 2.5 W Номинален излез: DC 5V 1A Димензии: 12 x 12 x 22.2 cm

АЛКАЛНА БАТЕРИЈА LONGLIFE POWER LR03 AAA 6×1.5V

230 ден со ДДВ
Тип: LR3 Напон: 1.5 V Oптимизиран дизајн Одлични електрични перформанси Пакување: блистер 6 парчиња Произведено: Германија

АЛКАЛНА БАТЕРИЈА VARTA HIGH ENERGY AA 6×1.5V

230 ден со ДДВ
Напон: 1.5 V Oптимизиран дизајн Одлични електрични перформанси Пакување: блистер 6 парчиња Произведено: Германија

АЛКАЛНА БАТЕРИЈА VARTA HIGH ENERGY D LR20 2×1.5V

250 ден со ДДВ
Тип: LR20 Напон: 1.5 V Oптимизиран дизајн Kапацитет: приближно 1300 mAh Одлични електрични перформанси Пакување: блистер 2 парчиња Произведено: Германија

АЛКАЛНА БАТЕРИЈА VARTA HIGH ENERGY LR03 AAA 4×1.5V

180 ден со ДДВ
Тип: LR03 Напон: 1.5 V Oптимизиран дизајн Kапацитет: приближно 1220 mAh Одлични електрични перформанси Пакување: блистер 4 парчиња Произведено: Германија