Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 27″ AOC 27G2U/BK

13490 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел на екран: IPS, Backlight WLED Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 1ms Осветлување : 250 cd/m2 Формат: 16:9; Звучници: 2Wx2 HDMI 1.4 x2; DisplayPort 1.2 x1, USB 3.0 x4; headphone 3.5mm; VESA 100×100

МОНИТОР AOC 27″ B2DA

10290 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел на екран: Prime FHD Брзина на освежување: 75Hz Време на одзив: 4ms Контраст 1000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1

МОНИТОР PHILIPS 27″ 2E1GAJ/00 VA

14690 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел: VALCD FHD Prime Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 4ms Контраст 3000 Осветлување: 650 cd/m2 DisplayPortx1/HDMI(digital,HDCP)

МОНИТОР PHILIPS 27″ 3V7QDSB-00

10189 ден со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080) Тип на панел: IPS FHD Брзина на освежување: 60Hz Време на одзив: 4ms Контраст: 1000:1 Осветлување: 250 cd/m2 HDMI Audio Out,VGA,DVI-D HDMI