Се прикажуваат сите 15 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР AOC C32G2AE/BK

Original price was: 19999 ден.Current price is: 15994 ден. со ДДВ
Големина на екран 32″ FHD(1920×1080)
Панел на екран: Antiglare(AG) Curved
Брзина на освежување: 121-165 HZ
Одзив: 1ms/Осветлување: 250 cd/m2
Формат: 16:9; Звучници: 2x5W
HDMI 2.0 x2; DisplayPort 1.2x1,
Headphone 3.5mm; VESA 100×100
800881

ТВ ЛЕД FUEGO 32 EL 610 ANDT

6299 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″-81cm/60Hz CMP Резолуција: (1280×720) HD Ready OS: Android/CPU: Quad core Cortex A7 Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/Т2 Приклучок: WiFi/VGA/HDMI×2/USBх1 Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200
23595

ТВ ЛЕД NEO 32-VB 220 HD

Original price was: 7139 ден.Current price is: 5999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm Резолуција: HD(1366×768)200 Hz CPM Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Ниво на осветленост: 250 cd Дигитален тјунер: DVB-T/C/ Приклучок: HDMIx2/USBx1/Composite Earphone Output/VESA: 75 × 75
800734

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS5505/12 HD LED

Original price was: 12999 ден.Current price is: 9999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm Резолуција: HD (1366×768) 60 Hz Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 Приклучок: WiFi/HDMIx2/USBx1/CI+ Звучна моќност: 2x5W/VESA: 100x100
800489

ТВ ЛЕД PHILIPS 32″ PHS6605/12 HD SMART

Original price was: 14999 ден.Current price is: 11999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm
Резолуција на екран: HD (1366x768)
(OS) Saphi SAMRT TV
Дигитален тјунер:DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Приклучок: WiFi/HDMI 2.0x3/USB 2.0×2
VESA: 100 × 100
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800490

ТВ ЛЕД ST-32UH4700 ANDROID SMART

Original price was: 8169 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Eкран: 32″/87cm HD Ready(1366×768)
Android/Smart TV/Superior Technology
Процесор: DUAL CORE Cortex A7x2 1.3GHz
Оперативен систем: Android 9
RAM: 1GB/ROM: 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C
Приклучок: WiFi/HDMI×2/USB/CI+/VGA
800890

ТВ ЛЕД TCL 32″ ES560

Original price was: 15109 ден.Current price is: 13299 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm
Резолуција на екран: FHD (1366x768)
CPU CORE 4 / Android 8.0 Oreo
RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Фреквенција на панелот: 60 Hz
VESA: 100 x 100


24335

ТВ ЛЕД VIVAX 32LE115T2S2 REG

5499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm/200Hz Резолуција на екран: HD (1366×768) Технологија: Led-Аndroid-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx3/USBx2/Cl+ Звук: 16 W/VESA: 100×100 Светлост: 220 cd/m2
803954

ТВ ЛЕД VIVAX 32LE20K

7990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm Резолуција на екран: HD(1366×768) Технологија: Led-Аndroid 11-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/S2/C Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+ Bluetooth/WiFi/Звук: 12 W 1GB RAM меморија и 8GB/VESA: 75x75
804127

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 32LE10K

7999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/80cm Резолуција на екран: HD(1366×768) Технологија: Led-Аndroid-SMART Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+ Bluetooth/WiFi/Звук: 12 W Светлост: 220 cd/m2/VESA: 200×200
803109

ТВ ЛЕД VOX 32″ ADWD1B SMART

Original price was: 9999 ден.Current price is: 8900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD Ready(1366x768)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA standard: 200×200
Оперативен систем:Android 9.0/Тип:Smart
Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi
Bluetooth: Не/Scart: Не
800059

ТВ ЛЕД VOX 32″ DSA311G

Original price was: 8169 ден.Current price is: 7999 ден. со ДДВ
Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2
USB x2
mini AV
mini
YPbPr
CI+
COAX излез
800302

ТВ ЛЕД VOX 32A11H314M SMART

Original price was: 7990 ден.Current price is: 6599 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm 60Hz Резолуција на екран: HD Ready(1366×768) Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi/CI+/AV in VESA standard: 100×100/Звук: 2x8W
803372

ТВ ЛЕД VOX 32A11H315FL SMART AND11

Original price was: 8649 ден.Current price is: 7399 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm 60Hz Резолуција на екран: HD Ready(1366×768) Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USBx2/HDMIx2/WiFi/CI+ VESA standard: 200×100/Звук: 2x8W
802563

ТВ ЛЕД VOX 32GOH200B SMART

Original price was: 7900 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm Резолуција: HD Ready(1366×768)60 Hz Екран: LED Slim/Smart OS: Google TV Дигитален тјунер: DVB-T/C/S2 Поврзување: Bluetooth/Wifi Приклучок: HDMIx2/USBx2/CI/AV-IN Звук: 2 x 6W RMS/VESA: 100 × 100
803525