Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-39″ JS350E

18900 ден со ДДВ
Димензија на екран: 39″/99cm Резолуција на екран: ReadyHD (1366x768) Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2 Smart TV Wi-Fi/HDMIx2/USBx1/LAN/PC аудио влез VESA: 200 x 200 mm