Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД VOX 39DSA316B

Original price was: 9999 ден.Current price is: 8999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 39″/99cm/60 Hz Резолуција на екран: HD(1366×768) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMIx2/USBx2/Cl+/AV input Headphone out/HDMI CEC/COAX out Вградени звучници моќност: 2x8 W Direct LED slim/VESA: 200×200
802895