Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД LG 50UP81003LR

34999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127 cm Резолуција на екран: 4K UHD(3840×2160) webOS SMART TV + HbbTV Процесор: Alpha5 4K processor Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: 3xHDMI,2xUSB,LAN,CI Slot WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 200 × 200

ТВ ЛЕД PANASONIC TX 50″ HX580E

29899 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) (OS) My Home Screen 5.0 SAMRT TV Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: WiFi/HDMIx4/USB×2/LAN/PC VESA standard: 200×200

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-50JX800E ANDROID HDR 4K

31990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) HCX Processor/SAMRT TV/Android Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C Приклучок: Bluetooth 8/WiFi/HDMIx3/USB×2 Звучници 20 W: 2 x 10 W VESA standard: 200 × 200

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50AU8072UXXH SMART

32998 ден со ДДВ
Резолуција на екранот: 50″ 123cm (3840×2160) Оперативен систем: Tizen 6.0 Процесор: Crystal Processor 4K/4 јадрен 2200Hz PQI Picture Quality Index Дигитален тјунер: DVB-T/Т2/C/S/S2 Приклучок: HDMIx3 2.0/USB×1 2.0/Bluetooth 4.2 VESA: 200×200

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50TU7092 UHD SMART

26698 ден со ДДВ
Резолуција на екранот: 50″ 127cm (3840×2160) Оперативен систем: Tizen Процесор: Crystal 4K 2200Hz PQI Picture Quality Index Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USBx1/HDMIx2/LAN/WiFi 5/CI + VESA: 200 × 200

ТВ ЛЕД SCHNEIDER 50SL90 UHD 4K AND.11

20890 ден со ДДВ
UHD SMART LED TV Димензија на екран: 50″/127 cm Резолуција на екран: (3840×2160) Оперативен систем: Android 11 Дигитален тјунер: DVB-T/C/T2 Приклучок: 2x HDMI, USB 2.0, Вграден Wi-Fi

ТВ ЛЕД TCL 50″ P715

30489 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/126cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Процесор: ARM Cortex-A55 Оперативен систем (ОS): Android TV Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0 VESA standard: 400×200

ТВ ЛЕД TCL 50″ P725

29999 ден со ДДВ
Резолуцијa: 49.5″ 127cm(3840×2160)4K UHD Оперативен систем: Android 11 Процесор: 4-јадрен ARM Cortex-A55 1300MHz RAM: 2 GB / Меморија: 16 GB Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S/S2 Приклучок: LAN/WiFi/Bluetooth 5.0/USB/HDMI 2.0 x3 VESA standard: 200×300/Refresh rate:60Hz

ТВ ЛЕД VIVAX 50UHD S62T2S2SM

19999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm Резолуција на екран: UHD 4K(3840×2160) Меморија: RAM 1.5 GB/ ROM 8 GB Оперативен систем (ОS): Android 9.0 Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMI 3/USB 2/VGA 1/WiFi/Cl+ Звук: 16W/VESA standard: 400×200

ТВ ЛЕД VOX 50″ WOS315B Smart UHD

20999 ден со ДДВ
Големина на екран: 50″ (127cm) Резолуција: 4K (3840x2160) Оперативен систем: Smart webOS 5.0 Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2 Фреквенција на панелот: 60 Hz Приклучок: USBx2/HDMIx3/WiFi/Bluetooth VESA standard: 200×200

ТВ ЛЕД VOX LED 50″ ADWD1B Smart UHD

19900 ден со ДДВ
Големина на екран: 50″ (127cm) Резолуција: 4K (3840x2160) Оперативен систем: Android 9.0 Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2 Фреквенција на панелот: 60 Hz Приклучок: USBx2/HDMIx3/WiFi/Bluetooth VESA standard: 400×200