Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД ST-65UX7800 65” (165cm) Android SMART UltraHD LED TV, Superior

30999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) DUAL CORE Processor Cortex A7 Operating system Android 9 RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2 Приклучок: WiFi/HDMIx2/USB/Bluetooth