Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

Original price was: 67349 ден.Current price is: 59900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE75CU7102KXXH 4K SMART

49999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm slim Резолуција на екран: UHD (3840х2160) Процесор: Crstyal processor 4K Оперативен систем: Tizen™ Smart TV Дигитален тјунер: DVB-T2/C Oсвежување: 50 Hz/Звучна моќ: 20 W Приклучок: HDMIх3,USBх1,CI,Cl+,LAN WiFi5/Bluetooth 5.2/VESA: 400×400
803692

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 75UHD10K

54999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 75″/189cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 600×400/Звук: 16W
RAM: 2GB/ROM: 8GB
Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx3/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
802176