Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

КЛИМА TESLA TT35XC1-12410B ON/OFF

Original price was: 16990 ден.Current price is: 15990 ден. со ДДВ
Влезна моќ ладење/греење: 3520/3700W
Коефициент SEER/SCOP: 3.12W/3.51W
Проток на воздух: 350/550 m³
Работна температура: -7 до 43°C
Капацитет на одвлажнување: 1,5L/h
Скриен ЛЕД дисплеј/Смарт сензор/Турбо
Само-дијагностика/Самочистење
801597

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT W7122N BLDC

19999 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР МОТОР Капацитет за: перење 7kg Брзина на вртежи: 1.200 rpm Зафатнина на барабанот: 49 l Брза програма: 15 min 30° C LCD дисплеј/Одложен почеток Заштита од прелевање/Сензори Димензии (Ш×В×Д): 605 × 845 × 541 mm
803960

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VIVAX WFL-140714B

16999 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 16 Голем LCD екран/Брзо перење 15 Одложено перење до 24 часа Димензии (ШхВхД): 59,5x85x49,5 cm
803388

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ BEKO DU 7112 PA1

Original price was: 21999 ден.Current price is: 20499 ден. со ДДВ
Капацитет на сушење: 7 kg Број на програми: 15 Тип на дисплеј: Дигитален Сензор за сушење: OptiSense AquaWave технологија/Child Lock Индикатори за вода/полн резервоар Димензии (ШхВхД): 59.7 x 84.6 x 56.8 cm
802793

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ CANDY CSOE C9DG-S

Original price was: 20999 ден.Current price is: 18999 ден. со ДДВ
Кондензациска сушара: 9 kg Број на програми: 20/SmartPro Волумен на барабанот: 125 l Одложен почеток: 24 h ЛЕД дисплеј/Светлосен индикатор Wi-Fi/Bluetooth hOn апликација Димензии (ШxВxД): 596x850x585 mm
803641

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ GORENJE DNE7B

23990 ден со ДДВ
Кондензациска машина за сушење: 7 kg Предупредување за полн сад Број на програми: 16/LED дисплеј Старт-Пазуза/Одложен почеток Систем против гужвање AntiCrease Сензор за влажност/Звучен сигнал Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm
803763

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ GORENJE DNE8B/G

26990 ден со ДДВ
Кондензациска сушара: 8 kg Број на програми: 16 LED дисплеј/Одложен старт Систем против гужвање AntiCrease Сензор на влажност/Звучен сигнал Предупредување за полн сад за кондензатот Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm
802651