Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ BEKO BDIN 38521 Q

23999 ден со ДДВ
Број на комплети: 15 Број на програми: 8 LED дисплеј Одложен почеток до 24h Програма: Clean & Shine/Water Safe: Сигурносен систем за влез на вода Димензии (ШхВхД): 59.8 x 81.8 х 55 cm
802608

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VIVAX DWB-601252C

16190 ден со ДДВ
Капацитет на сетови: 12 Број на програми: 5 Функции за заштеда на ел.енергија: 2 Екран: LED сигнализација Индикатор со звучен сигнал/Тајмер Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 598 x 815 x 550 mm
803448

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР SAMSUNG RB34C602ES9/EK

32990 ден со ДДВ
Дигитален инвертер мотор Технологија на ладење: Total NoFrost Led осветлување/Аларм за врата Нето капацитет на фрижидерот: 344 L Капацитет на ладење: 13 kg-24kg/h Капацитет: Ладилник 230L/Замрзнувач 114L Димензии: 185.3 × 59.5 × 658 cm
804212

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР SAMSUNG RB34C672ES9/EK

33990 ден со ДДВ
Дигитален инвертер мотор Технологија на ладење: NoFrost Led осветлување/Аларм за врата Нето капацитет на фрижидерот: 344 L Капацитет на замрзнување: 8-24kg/h Капацитет на фрижидер 230L/Замрзнувач: 114L Димензии: 185.3 × 59.5 × 59.5 cm
804211

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX SBS CFS516DFDX

49999 ден со ДДВ
Технологија на ладење: Total NoFrost Нето капацитет на фрижидерот: 512 L Разладен дел: 347 L/Замрзнувач: 169 L Дигитална контрола со LED ознаки LED дисплеј и осветлување Функција Fast Freeze/Технологија ADT FRESH Полици од цврсто калено стакло Врата од не'рѓосувачки челик Димензии (ШxВxД): 835 x 190 x 650 mm
804207

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE7512XAW

Original price was: 19999 ден.Current price is: 17999 ден. со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Дисплеј: ЛЕД дисплеј Технологија на пареа Заштита од прелевање Димензии (ШхВхД): 60x84x49 cm
801688

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHVB 60 SES

13990 ден со ДДВ
Kапацитет: 6 kg/Вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15/Старт-Пауза Ладно перење 15°C/Функција на пареа Заштита од прелевање Сигурносно заклучување Сензор за ниво на вода Димензии (ВхШхД): 850 х 595 х 460 mm
804167

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ VIVAX WDF1408D616BS

23999 ден со ДДВ
Капацитет на перење: 8 kg Капацитет на сушење: 6 kg Број на програми за перење: 6 Број на програми за сушење: 10 Број на вртежи во минута: 1400 rpm Можност за одложен почеток 24 часа Димензии (ШxВxД): 595x850x475 mm
803645

ФРИЖИДЕР BEKO RCNA 406 E40 ZXBN

Original price was: 36999 ден.Current price is: 32999 ден. со ДДВ
Систем за ладење: NeoFrost Нето капацитет: 362 L Капацитет на фрижидерот: 253 L Капацитет на замрзнувачот: 109 L Капацитет на замрзнување: 5kg/24h Аларм за отворена врата Димензии: 202.5 x 59.5 x 67 cm
803123