Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР BEKO BCSA 285 K3SN

21999 ден со ДДВ
Систем за ладење: MinFrost Нето капацитет: 271 L Капацитет на фрижидерот: 193 L Капацитет на замрзнувачот: 78 L Внатрешно LED осветлување Фиоки во замрзнувачот 3/3.6 kg Димензии: 177.5 x 54 x 54.5 cm
803124