Се прикажуваат сите 17 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 GORENJE SVC216GFW

11990 ден со ДДВ
Правосмукалка за суво чистење: 162W
Усисна моќ:9W/Проток на воздух:10.5
LED Осветлување/Безжична употреба
Трајност на батерија: 60 min
Време на полнење: 6 h
Волумен на садот за прашина: 0.5 l
Електрична турбо четка/1 ХЕПА филтер


802199

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE SVC 216 FGD

9990 ден со ДДВ
Правосмукалка за суво чистење 21.6V
Безжична употреба: 60 мин.
Проток на воздух: 12 L/s
Индикатор/LED Осветлување
Хепа филтер/SoftStart тивок мотор
Батерии: Литиум-јон/Полнење: 6 h
Ел. турбо четка/Моторизирана папуча
25657

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE SVC144FBK 2 во 1

8490 ден со ДДВ
Правосмукалка за суво чистење 14.4V Безжична употреба: 38 мин. Проток на воздух: 11.5 L/s Индикатор/LED Осветлување Хепа филтер/SoftStart тивок мотор Батерии: Литиум-јон/Полнење: 6 h Ел. турбо четка/Моторизирана папуча
802410

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА 2 во 1 SEVERIN HV 7156

5391 ден со ДДВ
Рачна правосмукалка 2 во 1 LED светлo на моторната четка Литиум-јонска батерија: 22.2 V Време на полнење: 3 часа/Работа: 30 мин. Вртежи во минута: до 80.000 Четка за тапацир мебел и млазница Маневрирачка четка со вртлив спој за 180°
802490

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V12 DETECT SLIM ABSOLUTE

45990 ден со ДДВ
Циклонска технологија: 11 циклони Laser Slim Fluffy глава за чистење со чешел против заплеткување До 125.000 вртежи во минута Капацитет на контејнерот: 0.38 L Време на полнење: 4 часа Максимално траење на батеријата 60 мин.
802627

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V15 DETECT ABSOLUTE

52990 ден со ДДВ
Циклонска технологија: 14 циклони Laser Slim Fluffy глава за чистење со чешел против заплеткување До 125.000 вртежи во минута Капацитет на контејнерот: 0.75 L Време на полнење: 4,5 часа Максимално траење на батеријата 60 мин.
802626

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V8 APSOLUTE PLUS

29390 ден со ДДВ
Радијални циклони 2 нивоа
Батерија- никел-кобалт-алуминиум до 40
мин.
До 6 минути посилна усисна моќ
Моќност на вшмукување: 115AW.
Капацитет на резервоарот: 0,54 l.
Додатоци: 4
800026

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V8 AВSOLUTE

30490 ден со ДДВ
Батерија со 6 ќелии/Време на полнење: 5ч. Максимално траење на батеријата 40 мин. Заробува 99,99% честички од 0,3 микрони. Laser Slim Fluffy глава за чистење Глава за тврди подови и 3 додатоци Капацитет на контејнерот: 0.52 L Максимална моќност: 115 W
802628

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE MVC 148 FW

3490 ден со ДДВ
Моќност: 100 W
Пластичен сад:0,7 l
За влажно и суво чистење
Безжична употреба
Трајност на батеријата: 20 мин

25383

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE MVC 72 FW

2790 ден со ДДВ
Моќност:55W
Користење: мокро и суво
Бежична употреба
Волумен на садот за прав:0,4L
Користење при полна батерија:14 min
Тежина: 0,7 kg
25138

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА MAX HVC-055

1599 ден со ДДВ
Максимална моќност: 55 W Капацитет на садот: 400 ml Филтер кој лесно се чисти Должина на кабел за полнење: 3m Напон: 7.4 V/Додатоци: 3 Адаптер за полнење 2 четки и црево
801520

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN HV 7153

8631 ден со ДДВ
Тивко работење: 75 dB
Сад за прав од: 0.5 L
Целосно полнење на батерија: 5 часа
Литиум-јонска батерија: 22.2 V
Работа: 40 минути
Моќен мотор со две брзини
LED светла на четката
800583

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ MAX HVCC-060

599 ден со ДДВ
Максимална моќност: 60 W Капацитет на садот: 400 ml Филтер кој лесно се чисти Должина на кабел за полнење: 3m Напон: 12 V/Додатоци: 3 Адаптер за полнење во кола 2 четки и црево
801519

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА ВО КОЛА MESKO MS 7033

399 ден со ДДВ
Моќност: 48W
Напон 12V
DC мотор
Филтер кој лесно да се чисти
Должина на кабелот за полнење: 2m

23777

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА СТИК MAX SVC 1060 B

2229 ден со ДДВ
Правосмукалка 2 во 1 Mоќност: 600W/Бучава: 80db Капацитет на садот: 0,8l Циклонски систем Двоен систем за филтрирање Хепа филтер што може да се пере Должина на кабел: 5 m  
801930

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА СТИК MAX SVC 1060 P

2299 ден со ДДВ
Правосмукалка 2 во 1 Mоќност: 600W/Бучава: 80db Капацитет на садот: 0,8l Циклонски систем Двоен систем за филтрирање Хепа филтер што може да се пере Должина на кабел: 5 m  
801931

ЧИСТАЧ НА ПАРЕА GORENJE SC1200W

5490 ден со ДДВ
Приклучна моќност: 1200 W
Резервоар за вода: 350 ml
Копче за вклучување: On/Off
Пластично куќиште/Крпа за чистење
Регулатор/ЛЕД индикатор
Простор за сместување на 5 m кабел
Висина на производот: 1130 mm
Нето тежина на апаратот: 1.9 kg
800326