Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛАП ТОП HP 15S-FQ3000NA 593J4EA WIN 11 HOME

15499 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920×1080) Oперативен систем: Windows 11 Home Процесор: Intel Celeron N4500 1,10 GHz Графичка: Intel UHD Graphics Меморија: 4GB DDR4-2933 SDRAM (1×4 GB) Хард диск: 256GB PCIe NVMe SSD 45Wh Li-Ion батерија работа до 6 часа
802370

ЛАПТОП HP 250 G8 2X7W8EA

15790 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080) Процесор: Intel Celeron N4020 2.8 GHz Графичка: Intel UHD Graphics 600 Меморија: 4GB DDR4-2400 MHz RAM(1x4GB) Хард диск: 256GB PSATA III TLC M.2 SSD Поврзување: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 4.2
802222

ЛАПТОП LAPTOP HP 255 G8

27360 ден со ДДВ
Екран: 15.6" Full HD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD Ryzen 5 3500U,
2,10 GHz/Max 3.7GHz
Core 4
Графичка картичка: AMD Radeon Graphics
Рам: 8 GB DDR4-2400 MHz RAM 1x8GB
Хард диск: SSD диск 256GB PCIe NVMe
800273

ЛАПТОП T HP VICTUS 16-E0003NIA 53L70EA

59499 ден со ДДВ
Екран: 16.1″ 40.9cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5600H 4.2 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB DDR6
Меморија:16GB DDR4-3200 MHz RAM(2x8GB)
Хард диск: 512GB PCIe NVMe TLC M.2 SSD
Поврзување: Realtek Wi-Fi 6(2x2)
Bluetooth 5.2 combo
802224