Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ФРИЖИДЕР ЗА ВИНО HAIER WS 46 GDBE

27999 ден со ДДВ
Енергетска класа: B/Нето капацитет: 164L
Дрвени полици: 5/Капацитет: 46 шишиња
Температурен опсег од 6°С до 18°С
Две зони на ладење: 81L
Контролa на допир/Анти-УВ врата
LED екран/LED осветлување
Филтер со активен јаглен
Бучава: 42 dB/Димензии: 127 x 50 x 54 cm
802450