Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕЛОСИПЕД RAPID PLANNER 29″ ORANGE

12590 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803135

ВЕЛОСИПЕД RAPID PLANNER 29″ SILVER

12590 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803134

ВЕЛОСИПЕД RAPID RIO 29″ LIME

11690 ден со ДДВ
Дупли алуминиумски бандажи Кочници: Disc Brake Меко и удобно седиште Наменет за возраст над 16 год.
803133

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД RAPID POLICE 12″ BLACK

4300 ден со ДДВ
Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланецот Преден браник/Помошни тркала Украсно ѕвонче/Шише за вода Висококвалитетни "Wanda" гуми
803103

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД RIDER 12″ PINK

4390 ден со ДДВ
Големина на тркала 12" Предна и задна "Caliper" кочница Метален штитник за ланецот Преден браник/Помошни тркала Украсно ѕвонче/Шише за вода Висококвалитетни "Wanda" гуми
803104