Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОНВЕКТОР SIMFER S4250KV 2500 W

4079 ден со ДДВ
Моќност: 2500W
Термостат/230V
Подесување на температурата
Заштита од прегревање
Можност за закачување на ѕид
Тежина: 8,5кг
Димензии: 900×450х1205 mm

18978