Се прикажува 1–24 од 201 резултат

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ GORENJE SMK 150 W

1590 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 150 W
Капацитет на садот: 40 g
Копче : On/off со заштитник
Куќиште: Пластика
метал
Внатрешност: Не’рѓосувачки челик
Должина на кабел: 0.7 m
Димензии (ШxВxД): 8.5×21.5×10.5 cm
8779

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG 1800 SJW

6590 ден со ДДВ
Моќност: 1.800 W
Капацитет на мелење: 2.2 kg/min
Управување: Механичко
Додатоци за мелење: 2
Мелење: Месо/Правење: Сок
Куќиште: Пластика + метал
Должина на приклучен кабел: 1,3 m
20553

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО GORENJE MG1602W

4790 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 1600 W
Капацитет на мелење: 1.9
Материјал на куќиште: Mетал
Материјал на садот: Пластика
Додатоци за мелење месо: 2
Дијаметар на дискот: 54 mm
Должина на приклучен кабел: 1100 mm
Безбедносен систем: 3 заклучувања
802201

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1210 BK

6290 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 800 W
Должина на кабел: 1.2 m
Програми: 12
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 4
25098

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1400 E

8490 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 800 W
Должина на кабел: 1.2 m
Програми: 12
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 4
14627

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1600 WG

6790 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 850 W
Должина на кабел: 1.1 m
Програми: 16
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 3
20056

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 910 WII

4890 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 550 W
Должина на кабел: 1 m
Програми: 15
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 3
22606

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE ATCM730T

4990 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 735 W
Материјал на куќиште: Пластично
On/off копче/Син индикатор
Термостат: Аналоген/Сигурносен систем
Капацитет: 1.5L - 0.27L
Автоматско исклучување
Простор за сместување на кабелот
22416

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 B

1590 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет на садот: 0.33L
Ротација: 360°
On/Off Копче
Kабел: 0.8m
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
24362

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ GORENJE TCM 330 W

1590 ден со ДДВ
Моќност: 550W
Капацитет на садот: 0.33L
Ротација: 360°
On/Off Копче
Kабел: 0.8m
Заштита од прегревање
Сигурносен систем
24482

АСПИРАТОР GORENJE BHI 611 ES-ЦЕЛОСНО ВГРАДЕН

6490 ден со ДДВ
Број на мотори: 1
Тип на осветлување: LED
Број на степени на вентилаторот: 3
Максимална бучавост: 67 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 534 x 208 x 300 mm
Проток на воздух при издувно
функционирање: 370 m³/h
23713

АСПИРАТОР GORENJE BHI611AS ЦЕЛОСНО ВГРАДЕН

11490 ден со ДДВ
Број на филтри: 1
Број на мотори: 1
Бучаност: 71 dB(A)re1pW
Број на степени: 4
Тип на осветлување: LED
Проток на воздух при издув: 647 m³/h
24132

АСПИРАТОР GORENJE DF6116E

5990 ден со ДДВ
Број на мотори: 2
Филтри: Алуминиум/Активен јаглен
Број на филтри: 2
Број на степени: 3
Бучаност: 71 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 66x39x25 cm
Проток на воздух при издув: 550 m³/h
2711

АСПИРАТОР GORENJE DК63CLI

12595 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 290 W
Број на мотори: 1
Број на степени на вентилаторот: 3
Пречник на одводното црево: 15 cm
Димензии (ШxВxД): 60 × 28 × 50 cm
Проток на воздух при издув: 770 m³/h
LED/Куќиште алуминиум/Отстранлив филтер
13752

АСПИРАТОР GORENJE DТ6SY2W

16949 ден со ДДВ
Механичко управување
Халогенско осветлување: 2 x 20 W
Број на степени на вентилаторот: 3
Пречник на одводното црево: 15 cm
Број на филтри: 2
Јачина на моторот: 200 W
Димензии: 60 x 43
13248

АСПИРАТОР GORENJE TH60Е3B

5490 ден со ДДВ
Материјал на куќиште: Алуминиум и стакло
Број на мотори: 1
Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED
Димензии(ШxВxД): 600 x 170 x 306 mm
Проток на воздух при издувно
функционирање: 350 m3,/h
25542

АСПИРАТОР GORENJE TH60Е3W

4490 ден со ДДВ
Број на мотори: 1
Филтри: Алуминиум/Активен јаглен
Број на филтри: 2
Број на степени: 3
Бучаност: 67 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 66.2x24.5x37 cm
Проток на воздух при издув: 350 m³/h
25516

АСПИРАТОР GORENJE TH60Е3X

5390 ден со ДДВ
Максимален проток на воздух при издувно функционирање 350 m3,/h Максимален проток на воздух при проточно функционирање 180 m3,/h Максимален проток на воздухстепен1
2
3 150,240
350m3,/h Број на степени на вентилаторот 3 Тип на осветлувањеLED Филтер за маснотии Алуминиумски филтер со полиуретанска пена Јаглен филтер H10883187
25543

АСПИРАТОР GORENJE WHC63CLI

14990 ден со ДДВ
Број на мотори: 1
Асинхрон мотор со кондензатор
Број на филтри: 2
Број на степени: 3
Проток на воздух при издув: 650 m³/h
Максимална бучавост: 70 dB(A)re1pW
Димензии (ШxВxД): 60 × 25 × 50 cm
25417

АСПИРАТОР GORENJE WHT6SYB

17990 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 266 W
Степени на вентилирање: 3
Број на мотори: 1
Број на алуминиумски филтери: 2
Лед осветлување: 2 x 6 W
Проток на воздух при издув: 650 m3/h
Димензии (ШхВхД): 598×42×456 mm
26286

АСПИРАТОР GORENJE WHU629ES/S

3590 ден со ДДВ
Број на мотори: 1
Филтри: Активен јаглен
Број на филтри: 1
Број на степени: 3
Бучаност: 64 dB(A)re1pW
Димензии(ШxВxД): 59.6x12.5x46.8 cm
Проток на воздух при издув: 200 m³/h
24136

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBX 485 QW

2690 ден со ДДВ
DC мотор
Тивка работа (SilentPower)
Капацитет на садот: 0.8 l
Куќиште: Пластика + метал
Должина на кабел: 1 m
Моќност: 480 W
20039

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBC 561 QW

1590 ден со ДДВ
Материјал на куќиште: Пластика + метал
Тип на сечилото: Двојно сечило
Капацитет на садот: 0.5 l
Моќност: 560 W
DC мотор

800043

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE BN1000MB

3990 ден со ДДВ
Капацитет на садот: 1 l Долготраен пластичен сад Мерна скала на садот за точно дозирање Број на вртежи: 20000 rpm Приклучна моќ: 1000 W Број на степени на вентилаторот: 2 Нож од нерѓосувачки челик Заштита од прегревање
802408