Се прикажуваат 1–24 од 166 резултати

Прикажи 9 24 36

РАЧЕН БЛЕНДЕР MAX HB15BPDD

1199 ден со ДДВ
Моќност DC мотор: 1500W Брзини: 2 / Кабел: 1.2m Додаток за блендирање: Инокс Сечиво: Нерѓосувачки челик Ергономски и стилски дизајн Материјал на рачка: пластика Економичен и долготраен DC мотор

ФЕН MAX HD22BDD

1049 ден со ДДВ
Моќност: 2200W Ниво на температура: 3 Брзини: 2 Заштита од прегревање Вклучува: Дифузер Ладен воздух со усмерувач Кука за закачување Кабел: 1.65m

ВГРАДЕН АСПИРАТОР НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ MAX CHS 602-I

2790 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm Мотори: 2 Вентилатори: 2 Тип на осветлување: LED Алуминиумски филтер за маснотии: 2 Број на степени на вентилаторот: 3 Проток на воздух при издув: 460m/3h

ВГРАДЕН АСПИРАТОР НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ MAX CHS 602-B

2790 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm Мотори: 2 Вентилатори: 2 Тип на осветлување: LED Алуминиумски филтер за маснотии: 2 Број на степени на вентилаторот: 3 Проток на воздух при издув: 460m/3h

АСПИРАТОР САМОСТОЕН MAX CKP 60-I

3990 ден со ДДВ
Самостоен аспиратор: MAX 60 cm Број на степени на вентилаторот: 3 Тип на осветлување: LED Проток на воздух при издув: 400m/3h Алуминиумски филтер за маснотии: 2 Куќиште : Инокс Мотори: 1

ВГРАДНА ПЛОЧА MAX HPG C6.0S

8690 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 60 cm Контрола на допир (TouchControl) Автоматска контрола на температурата Заштита од претекување/Заштита од деца Stop&Go (Пауза): Mаксимално сигурно готвење HiLight грејни зони: 2 дупли,2 единечни Сигнализација на преостаната топлина

ВГРАДНА РЕРНА MAX BIO 605I

10990 ден со ДДВ
Енергетска класа: А Програми: 5/Капацитет: 66L Дигитален тајмер: 3 функции Двојно застаклена врата Црни pop up копчиња: 2 Самочистење со пареа Димензии 60х60х60

ВГРАДНА РЕРНА MAX BIO 605BG

11390 ден со ДДВ
Енергетска класа: А Програми: 5/Капацитет: 66L Дигитален тајмер: 3 функции Двојно застаклена врата Црни pop up копчиња: 2 Самочистење со пареа Димензии 60х60х60

ВГРАДЕН АСПИРАТОР НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ MAX CHS 602W

2790 ден со ДДВ
Телескопски аспиратор: MAX 60 cm Мотори: 2 Вентилатори: 2 Тип на осветлување: LED Алуминиумски филтер за маснотии: 2 Број на степени на вентилаторот: 3 Максимален проток на воздух при издув: 460m/3h

ВГРАДНА ПЛОЧА MAX HPG C3.0S

5990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 30 cm Контрола на допир (TouchControl) Автоматска контрола на температурата Заштита од претекување/Заштита од деца Stop&Go (Пауза): Mаксимално сигурно готвење HiLight грејни зони: 1 дупли, 1 единечни Сигнализација на преостаната топлина

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ПЛАВ

2990 ден со ДДВ
“SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah”

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 ЦРН

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

СМАРТ ЧАСОВНИК Т5 РОЗЕВ

2298 ден со ДДВ
"SMART часовник Модел T5 + ЛЦД 1,75 “TP Android 5.0 APP System IOS 9.0 Режим на полнење 2PIN Капацитет на батеријата 280mah"

МЕТАЛЕН РАФТ 1180 DRUMY ЦРНА 1800X900X400 5X130КГ МЕТАЛ/МЕТАЛ

4590 ден со ДДВ
Димензии: 180x90x40cm Број на полици: 5x130kg Боја: Црна Материјал: Метал-Метал Монтажа: Жлебови

МЕТАЛЕН РАФТ 1192 МAX ECO 1700X750X300 5X75КГ МЕТАЛ/МЕТАЛ

2390 ден со ДДВ
Димензии: 170x75x30cm Број на полици: 5x75kg Боја: Бела Материјал: Метал-Метал Монтажа: Шрафови

МЕТАЛЕН РАФТ 1198 MAX FUTUR 2130X900X450 5X175KG ГАЛВАНИЗИРАН

3190 ден со ДДВ
Димензии: 213x90x45cm Број на полици: 5x175kg Боја: Галванзирана Материјал: Метал-Медијапан Монтажа: Жлебови

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 301 ИНОКС

1099 ден со ДДВ
Моќност 800W Капацитет на вода 300 ml Сад од нерѓосувачки челик Копче за вклучување и исклучување

ФЕН MAX HD 6021

759 ден со ДДВ
Моќност: 2000w Температурни нивоа: 2 Усмерувач на воздух Ладен воздух Дифузер Кука за закчување

МИКСЕР MAX HM 4021

959 ден со ДДВ
300W Моќност 3 брзини Турбо функција Маталки од не'рѓосувачки материјал

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MAX ST 300

989 ден со ДДВ
Моќност: 700w Нелепливи грил плочи лесни за чистење Рачкa отпорнa на топлина Светилка за вклучено и спремно за работа Автоматски термостат

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ MAX NE 302

599 ден со ДДВ
Моќност: 800-1000W Капацитет на вода: 200 ml Пластичен сад Копче ON/OF Скриен грејач Лесен за употреба База со кабел

КУЈНСКА ВАГА MAX TS-EK16

699 ден со ДДВ
Кујнски вага за домаќинство Препорака за максимална тежина: 5 kg Извор на енергија: Батерија Тип на приказ: Дигитален дисплеј Индикација за тежина: Дигитален Единица: g, lb, oz Приказ: LCD екран

БЛЕНДЕР СЕЦКО MAX CH 5021

1249 ден со ДДВ
Моќност:600w Сад со капацитет од 1л Брзини: 1 Сечила изработени од Нерѓосувачки челик Не лизгачки ногарки Безбедносен систем Иновативен дизајн едноставен за Употреба

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ MAX JB 7021

1589 ден со ДДВ
Моќност: 600w Пластичен сад со капацитет од 1.2л Нелизгачки ногарки Сечила од нерѓосувачки челик Сечила за дробење мраз