Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HDCC 32200 X

8499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Иноксна рамка Моќност: 2900W/Нивоа на моќност: 6 Грејни зони: 2 Грејни зони:140mm-1200W/180mm-1800W Индикатор: On/Off Димензии (ШхВхД): 30 x 3.5 x 51 cm

ВГРАДНА ПЛОЧА BEKO HDMC 32400 TX

9499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Алуминиумска рамка Моќност: 3000W/Нивоа на моќност: 9 Грејни зони:140mm-1200W/180mm-1800W Тајмер/Автоматско исклучување Child Lock: заштита за деца Димензии (ШхВхД): 30 x 3.5 x 51 cm

ВГРАДНА ПЛОЧА GORENJE ECT 322 BSC

11990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Моќност: 2.900W Закосен раб од предната страна Заклучување заштита од деца Сигнализација на преостаната топлина Грејни зони: 1 дупла/1 единечни Димензии(ШxВxД): 300x50x520mm

ВГРАДНА ПЛОЧА RGLUX RG 300

5690 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 30 cm Вкупна моќност: 3 kW Грејни зони: 2 Контрола на допир: Touch Control Заштита од деца: Child Lock Тајмер, Pause & Play Кабел за напојување со должина: 1m

ВГРАДНА ПЛОЧА VOX EBC 200 DB DOMINO

6990 ден со ДДВ
Стакло керамичка плотна Брусен раб на плочата LED Дисплеј-On/Off функција Грејни зони: 2 Ширина 30 см Светлосен индикаторот за топла плоча Заштита за деца – Child Lock

ВГРАДНА ПЛОЧА VOX EBX 200 EIX

3799 ден со ДДВ
Ширина 30cm Рингла Fi145mm Експрес рингла Fi180mm Сигнална сијаличка Струен кабел Димензии 290x42.5x510 мм Моќност 3.5 kW