Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ ELECTROLUX EEA12100L

23799 ден со ДДВ
Инвертер мотор/Енергетска класа А+ Број на комплети: 9/Програми: 5 Одложен почеток: 3h ЛЕД Дисплеј/Тајмер/Светлосeн индикатор Сервисна дијагностика/Целосен AquaStop Звучен сигнал за крај на програмата Температури на миење 3: (45 до 70°C) Димензии (ШxВxД): 450 x 820 x 550 mm
803150

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV520E15

21990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++
Број на комплети: 9
Број на програми: 5
Број на корпи: 2
Температура на миење: 65/60/45/35 °C
Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
Димензии (ШхВхД): 448x815x550 mm
800673

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GV561D10

26990 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+++ Тип на мотор: Инвертер PowerDrive Број на комплети: 11 Број на програми: 5 Звучен сигнал/Одложен старт 0-24 часа Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 x 55cm
26113

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VIVAX DWB-450952C

15690 ден со ДДВ
Капацитет на сетови: 9 Број на програми: 5 Функции за заштеда на ел.енергија: 2 Екран: LED сигнализација Индикатор со звучен сигнал/Тајмер Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 448 x 871 x 550 mm
803449

МАШИНА ЗА САДОВИ BEKO BDFS 26040 XA

28999 ден со ДДВ
Број на комплети: 10 Број на програми: 6 LED дисплеј/Индикатор Одложен старт: 24h Максимална температура: 70 °C Сигурносен систем за влез на вода Димензии (ШхВхД): 44.8 x 85 х 60 cm
802745

МАШИНА ЗА САДОВИ FAVORIT F45Y15N

14600 ден со ДДВ
Број на стандардни сетови: 10 Број на програми: 6 Брза програма 30 мин: 40 °C Одложен почеток: 3/6/9 часа On-Off копче/Старт-Пауза Светлосен индикатор Димензии (ШxВxД): 448 × 850 × 598 mm
804079

МАШИНА ЗА САДОВИ FAVORIT F45Y15N S

15290 ден со ДДВ
Број на стандардни сетови: 10 Број на програми: 6 Брза програма 30 мин: 40 °C Одложен почеток: 3/6/9 часа On-Off копче/Старт-Пауза Светлосен индикатор Димензии (ШxВxД): 448 × 850 × 598 mm
804080

МАШИНА ЗА САДОВИ GORENJE GS520E15W

Original price was: 21999 ден.Current price is: 19999 ден. со ДДВ
Енергетска класа: A++
Број на комплети: 9
Број на програми: 5
Сервисна дијагностика
Број на температури на миење: 4
Димензии (ШxВxД): 448x845x600 mm
Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
800883

МАШИНА ЗА САДОВИ KONCAR PP45BY6

16910 ден со ДДВ
Број на комплети: 10 Број на програми: 6 Температура на вода: 40-50-65-70 °C Eлектронскo управување Старт-Пауза/Одложен почеток: 19h Заштита од протекување Димензии (ВхШхД): 845 х 450 х 598 mm
803918

МАШИНА ЗА САДОВИ VOX LC10Y15CIXE

16729 ден со ДДВ
Капацитет: 10 комплети Број на програми: 6 Предмиење/Почеток/Пауза Одложен почеток: 3/6/9h Светлосен индикатор/Сензори Заштита од прелевање Димензии (ШxВxД): 448 x 850 x 598 mm
801739