Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА SINBO 7101/02

1099 ден со ДДВ
Mоќност: 2000 W 5 нивоа на прилагодување Рачки што не се загреваат Грејач од не’рѓосувачки челик Голема површина за готвење: 350х240 мм Сад што собира маснотии Незапалива и не испушта токсични гасови AC220-240V, 50 / 60Hz

ПРАВОСМУКАЛКА SINBO SVC 8605

2990 ден со ДДВ
"Моќност 1000W Усисна моќ 260W Филтер-циклон Бучност(db): 79"