Се прикажуваат сите 8 резултати

Прикажи 9 24 36

ПЕГЛА ЗА КОСА DYSON CORRALE DARK/ NICKEL FUCHSIA

34990 ден со ДДВ
3 нивоа на температура 165C, 185C, 210C Време на полнење (90%) 40 мин Време на полнење (100%) 70 мин Време за безжично користење до 30 мин Флексибилни плочки Зачувување на косата и бојата на косата 4-cell-lithium-ion батерија Користење со или без кабел

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE COOL ME

24690 ден со ДДВ
Вентилатор што го прочистува воздухот и го лади Двострана ротација од 70 степени Отстранува 99.95% од алергените и штетните материи Филтри со активен јаглен и ХЕПА филтер LED екран Далечински управувач Тајмер функција за спиење

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE HOT & COOL LINK PH01

49290 ден со ДДВ
Автоматско прочистување, навлажнување и ладење. Идеално за поголеми простори. Автоматски открива и задржува алергени, загадувачи и гасови. Ги прикажува квалитетот и влажноста на воздухот во реално време. Се поврзува со апликацијата Dyson Link за лесно следење и управување. Димензии: висина x ширина x длабочина: 92,7cm x 31,2cm x 28cm. Тежина: 8,32 кг

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE HOT&COOL LINK HP04 БЕЛО СРЕБРЕН

45790 ден со ДДВ
Автоматски ги отстранува гасовите и 99,95% од малите честички од 0,1 микрон. Поголемиот дел од HEPA филтерот е направен од 6,4 метри H-13 HEPA боросиликат микрофибер Проток 310 l / сек Далечински управувач Димензии (ВxШxД): 76,4cm x 24,8cm x 12,7cm. Тежина: 5,71 kg.

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ DYSON PURE&COOL LINK TP 02

27490 ден со ДДВ
Уништува 99.95% од алергени и прав од воздухот помал од 0,1 микрон Проток: 410 l / секунда Моќност на мотор (min / max): 6/56 W Ниво на бучава: до 63 dB. Ротација за 180 степени 360 стаклениот ХЕПА филтер LED екран

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА DYSON V8 APSOLUTE PLUS

29390 ден со ДДВ
Радијални циклони од 2 нивоа Батерија од никел-кобалт-алуминиум за моќно вшмукување до 40 минути Обезбедува до 6 минути посилна вшмукувачка моќ за потешки задачи Тежина: 2,6 kg. Моќност на вшмукување: 115AW. Капацитет на резервоарот: 0,54 l. Додатоци: 4

ФЕН DYSON SUPERSONIC BLACK/PURPLE HD03

29450 ден со ДДВ
Ултра брзо сушење Направено во САД Номинална моќ 1600W 4 прецизни нагодувања на топлината 3 прецизни нагодувања на брзината Технологија за заштита од топлина Магнетски додатоци Dyson за мазнење

ЧЕТКА ЗА КОСА DYSON AIRWRAP COMPLETE RED

39990 ден со ДДВ
Моторот со 13 сечила До 110.000 вртежи во минута Проток на воздух (lps): 13l/s Ротирачки кабел/Брзини: 3/ Температури: 4/Ладен воздух Coanda ефект: Воздух без прекумерна топлина Интелигентна контрола на топлината