Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР DINAMO HIT 10L ВИСОКОМОНТАЖЕН

2990 ден со ДДВ
Волумен 10 lit. Работен притисок 0 (MPa) Максимална загревање 75 C Моќност 1500 W Напон 220 V Kазан: лим-поцинкуван Монтажа: Високо