Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 21/MSGW AT G6405 256GB

14990 ден со ДДВ
Матична плоча: PRIME H410M Процесор: Intel PENTIUM G6405 Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ SSD 256GB PCIE M.2 2280 NVME Kуќиште: MS ELEMENT S100 MINI Напојување: 500W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 26/MSGW I3-10100 RX560-4GB 256GB/SSD 1TB

33900 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME H510M-E Процесор Intel CORE I3 10100F BOX Меморија DDR4 8GB 3200MHz Графичка картица RX560 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME Тврд диск 1TB 3.5" Куќиште MS FIGHTER V315 GAMING

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 27/MSGW R5 5600X GTX1660Ti 1TBSSD/2TB HDD

79290 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WIFI) Процесор AMD RYZEN 5 5600X Меморија DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Графичка картица ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME Тврд диск 2TB 3.5" Куќиште MS ARMOR V320 GAMING MS CORE M600 напојување

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 28/MSGW i5-11500 GTX1660Ti 1TBSSD/1TB HDD

70990 ден со ДДВ
Матична плоча ASUS PRIME B560M-A Процесор Intel CORE I5 11500 Меморија DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz Графичка картица ASUS TUF-GTX1660TI-O6G-EVO-GAMING SSD 1TB PCIE M.2 2280 NVME Тврд диск 1TB 3.5" Куќиште MS ARMOR V705 GAMING MS CORE M600 напојување

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW I3-10100 RX550-4GB 256GB

30990 ден со ДДВ
Матична: 1200 AS PRIME H510M-E Процесор: INT CORE I3 10100F BOX Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME HDD INT 1TB TOS P300 3.5" Куќиште: CAS MSI FIGHTER V315 GAMING Напојување: 500 W

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 29/MSGW R5 4560G RX550-4GB256GB SSD/1TB

36190 ден со ДДВ
Матична: AM4 AS PRIME A320M-K Процесор: AMD RYZEN 5 PRO 4650G Меморија: DDR4 8GB 2666MHZ JETRAM TS Графичка: VGA AFOX RX 550 4GB GDDR5 SSD 256GB TS 110S M.2 2280 NVME HDD INT 1TB TOS P300 3.5" Куќиште: CAS MSI FIGHTER V310 Напојување: 500 W