Се прикажуваат сите 16 резултати

Прикажи 9 24 36

КРОВЕН ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД HUGGY 004358

2300 ден со ДДВ
За големина на тркалото од 16" – 28" Дијаметар на рамката на велосипедот до 30-80 mm Погоден за безбеден транспорт на 1 велосипед До 15 кг. капацитет на товар Тестирано од Институтот TÜV-GS Не се препорачува за карбонски и ALU рамки за велосипеди

КРПА ЗА ВЕЛОСИПЕДИ МИКРОФИБЕР SONAX 852000

160 ден со ДДВ
За брзо и лесно чистење на рамката, краците и калниците. Микрофибер крпа со висок квалитет ја апсорбира нечистотијата. Истовремено, компонентите за посебна заштита ги штитат лакираните или металните делови, хромирани, пластични и јаглеродни површини против климатски влијанија. Доволно за една целосна примена на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипед.

НОСАЧ НА ВЕЛОСИПЕДИ MISTRAL HORNET 004900

4390 ден со ДДВ
Овозможува транспорт на три велосипеди Монтирање на задната врата или багажник Прицврстување со помош на специјални ремени Максимално оптоварување 45 kg. Систем против гребење ISO сертификат

НОСАЧ НА ВЕЛОСИПЕДИ TOMCAT BIKI 043370

3100 ден со ДДВ
За големина на тркалото од 16" – 29" Дијаметар на рамката на велосипедот до 60 mm Овозможува транспорт на три велосипеди Монтирање на задната врата Прицврстување со помош на специјални стеги Максимално оптоварување 45 kg. Тестирано од Институтот TÜV-GS

ОСВЕЖУВАЧ CESARE БЕЛ 331177

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE ЖОЛТ 331207

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE ЗЕЛЕН 331184

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE ПОРТОКАЛОВ 331214

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE РОЗЕВ 331238

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE СИН 291495

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE ЦРВЕН 331221

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

ОСВЕЖУВАЧ CESARE ЦРН 331191

299 ден со ДДВ
MrandMrs CESARE Ваш придружник во патувањето. Освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци.

СИЛИКОНСКО МАСЛО ЗА ЛАНЕЦ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ 50ML SONAX 863541

270 ден со ДДВ
Висококвалитетен подмачкувач за екстремни велосипедисти. Заштитува од вода, прашина и нечистотија. Без растворувач, 100% силиконско масло. Нанесете тенко на исчистен ланец, од внатрешноста. Свртете го ланецот неколку пати и оставете го да делува за кратко време. Избришете го вишокот со крпа.

СПРЕЈ ЗА ЛАНЕЦ НА ВЕЛОСИПЕД SONAX 876200 300ML

400 ден со ДДВ
Чисти, штити и трајно ги подмачкува велосипедските синџири, како и запчаници и прстените за синџири. Обезбедува непречено извршување на сите подвижни делови. Одлично пенетрирачко и лепливо дејство. Го намалува абењето, ја дислоцира водата и заштитува од корозија. Може да се прска наопаку.

СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ВЕЛОСИПЕД SONAX 852400

460 ден со ДДВ
Темелно отстранува дури и најтврокорната нечистотија на велосипедот. Идеален за чистење на ланецот и запчаниците. Редовната апликација обезбедува заштита од корозија. Компатибилен со сите материјали на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипеди.