Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ HEREVIN TCM-007 W

849 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W/Пластичен сад BPA-free Капацитет на вода: 350 ml (5 чаши) On-Off копче/Време на зовривање: 2 min. Лесен за употреба со лев и десен одлив Се користи за различни топли пијалоци Двоен безбедносен систем од прегревање Скриен грејач од нерѓосувачки челик
803185