Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА РЕРНА ELECTROLUX EOA3450AOX INOX

16996 ден со ДДВ
Капацитет: 74 l/Функции: 6 Моќност на фурната: 2.780W Моќност на грилот: 1.700W Самочистечка/Каталитичкa ЛЦД Дисплеј/Тајмер/Вентилатор Pop In/Out копчиња/Телескопски водилки Димензии: 560x550x600mm

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ELEKTROLUX EW7 F248S

26999 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8kg Брзина на вртежи: 1400rpm Плакнење без пена Самопозиционирање на барабанот Програми на пареа-Steam Cashmere Димензии (ШхВхД) 597х847х576 mm