Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ПЕГЛА ТЕШКА ELMA TP OO1

2220 ден со ДДВ
Пегла без пареа Моќност: 1200 W Контрола на температура на повеќе нивоа Специјална подлога од силумин - AL SI Бакелитна рачка ладна на допир Останати делови изработени од инокс Тежина: 1,4 kg
803948