Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

A DATA 32GB USB FLESH DRIVE UD330

429 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB Боја: Црна/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 3.0, USB 3.1 Gen 1 Перформанс: 30-100 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows XP,Vista,7,8,10, MacOSх10.10, Linux Fedora version 15

USB UFD 64GB UV150 Black AD

430 ден со ДДВ
Капацитет: 64 GB Боја: Црна/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 3.0 Перформанс: 90 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.9

ВНАТРЕШЕН SSD DISK A-DATA 480GB SU630 SATA 6GB-S 2.5 SOLID STATE DRIVE

3499 ден со ДДВ
A-Data 480GB SSD
SU630 SATA 6Gb/s 2.5 Solid State Drive
R/W speed up to 520/450MB/s
ASU630SS-480GQ-R