Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

40990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS Резолуција: 1920×1080 Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ Оперативен систем: FREE-DOS Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph Рам: 20 GB, 2666 MHz, Slots: 2 Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21990 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD Резолуција: 1920x1080 Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 256 GB SSD Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

53990 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FullHD IPS: 144Hz Резолуција: 1920×1080 Процесор: IntelCore i7-10750H (2.60 GHz) Графичка картичка: AMD Radeon 530 Рам: 4GB DDR6/Меморија: 8 GB DDR4 SDRAM Хард диск: 512 GB SSD M.2 GeForce GTX 1650 Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB Позадинско осветлување: LED Број на ќелии: 4 Батерија: (Li-Ion) 11h