Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE7512XAW

Original price was: 19999 ден.Current price is: 17999 ден. со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Дисплеј: ЛЕД дисплеј Технологија на пареа Заштита од прелевање Димензии (ШхВхД): 60x84x49 cm
801688

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L7101N

14990 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7kg Брзина на вртежи: 1.000 rpm Зафатнина на барабанот: 45 l Број на програми 15 Брза програма: 15 min 30° C Одложен почеток/Сензори Заштита од прелевање Димензии (Ш×В×Д): 597 × 845 × 540 mm
803957

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHVB 60 SES

13990 ден со ДДВ
Kапацитет: 6 kg/Вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15/Старт-Пауза Ладно перење 15°C/Функција на пареа Заштита од прелевање Сигурносно заклучување Сензор за ниво на вода Димензии (ВхШхД): 850 х 595 х 460 mm
804167

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ KONCAR PR106ATO

15580 ден со ДДВ
Kапацитет: 6 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Копче за Старт-Пауза Максимална температура: 90 °C Индикатор/Сигнализација/Сензор за пена Димензии (ВхШхД): 845 х 597 х 497 mm
803916

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ KONCAR PR107 AT01 7/1000

15700 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Температури °C: 20-30-40-60-90 Одложен почеток/Старт-Пауза LCD дисплеј/Звучен сигнал/Сензори Димензии (ШхВхД): 597 x 845 x 497 mm
803764