Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE 6636C XA

16999 ден со ДДВ
ProSmart Inverter мотор Капацитет на перење: 6 kg Вртежи: 1200 врт./min Број на програми: 15 Дигитален дисплеј AquaWave drum технологија Поврзување Bluetooth Димензии (ШхВхД): 60 x 84.5 x 44 cm
803642

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT W7122N BLDC

19999 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР МОТОР Капацитет за: перење 7kg Брзина на вртежи: 1.200 rpm Зафатнина на барабанот: 49 l Брза програма: 15 min 30° C LCD дисплеј/Одложен почеток Заштита од прелевање/Сензори Димензии (Ш×В×Д): 605 × 845 × 541 mm
803960

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT W9122N BLDC

20990 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 Иноксен барабан: 59 l Број на програми: 15 Заштита од протекување Димензии (ВхШхД): 845 x 597 x 605 mm
804288

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHPI62SCS

16199 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР PowerDrive мотор Капацитет за перење: 6 kg Број на програми: 15 Брзина на вртежи: 1.200 rpm Тип на екран: LED дисплеj Одложен почеток до 24 часа Димензии (ШхВхД): 59.5 x 84.5 x 45 cm
802379

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHVB 72 SDS (BF)

14990 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на програми: 15 Број на вртежи: 1200 rpm Функција пареа: SteamTech Заштита од прелевање ЛЕД дисплеј/Одложен почеток Димензии (ШхВхД): 595 х 850 х 460 mm
803587

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNPI 82 BS

23990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР (PowerDrive) Капацитет: 8 kg Брзина на вртежи: 1.200 rpm Број на програми: 16 Звучен сигнал/Сензори/ЛЕД дисплеј SteamTech генератор на пареа Димензии (ШхВхД): 60 x 85 x 54.5 cm
800487

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T4020EE1LE

КЛУБ ЦЕНА

Original price was: 22999 ден.Current price is: 21499 ден. со ДДВ
Eнергетска класа: А+++ Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD Дисплеј/Тајмер/Child lock Smart Check дијагностика Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
800053

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW90T4020EE1LE

25999 ден со ДДВ
DIGITAL INVERTER мотор Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Steam Wash технологија на пареа Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802954

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ VOX WDM1257-T14FD

КЛУБ ЦЕНА

Original price was: 27829 ден.Current price is: 23999 ден. со ДДВ
Капацитет за: перење 7kg/сушење 5kg
Брзина на вртежи: 1.200 rpm
Број на програми: 15
LED дисплеј/Одложен почеток 23h
Звучен сигнал/Заштита од прелевање
Препознавање на дефекти/Aqua-logic
Димензии (Ш×В×Д): 596×845×527 mm
801558