Се прикажуваат сите 24 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6717 E03BG + ECT 641 BSC OPTIBAKE BLACK SET

25990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна Брусен раб/Моќност: 6.500W Димензии (ШxВxД): 59.5×5.4×52cm Капацитет на рерна 77L Моќност: 3.500W/AquaClean функција Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4cm
802869

ВГРАДНА РЕРНА GORENJE BOS6737E13X

16999 ден со ДДВ
Енергетска класа: A
Волумен на рерна: 77 l
Приклучна моќност: 3.500 W
Копчиња: Push pull/Телескопски водилки
Функција за самочистење: AquaClean
Димензии (ШхВхД): 59.5x59.5x56.4 cm
Брзо ладење/загревање/Вентилатор
800687

ВГРАДНА РЕРНА RGLUX RG700 INOX

12399 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 65 l Функции на готвење: 3 Приклучна моќност: 2.400 W Копчиња: Механички/Вентилатор Хромирана решетка/Емајлирана тава Максимална температура на рерна: 200° Димензии (ШхВхД): 594 × 595 × 550 mm
803038

ВГРАДНА РЕРНА VOX EBB 2110 IXXL

9999 ден со ДДВ
Енергетска ефикасност: A Моќност: 2600 W/Совршен грил: 1400 W Функции на рерната: 8 Употреблив волумен на рерната: 65 L Индикатор и регулатор на термостат Внатрешно осветлување/Вентилатор Димензии(ШxВxД): 595 × 595 × 575 mm
802558

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GE 5A21 SH

15990 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.300 W Грејни плочи:4/Експрес:1 Капацитет на рерната: 68L Двојно стакло на врата од рерната Телескопски водилки/Стаклен капак Чистење со AquaClean функција Димензии (ШxВxД): 500 x 850 x 594 mm
803213

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GE 5A21 WH

16990 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.300 W Грејни плочи:4/Експрес:1 Капацитет на рерната: 68L Двојно стакло на врата од рерната Телескопски водилки/Стаклен капак Чистење со AquaClean функција Димензии (ШxВxД): 500 x 850 x 594 mm
803259

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GE 6A10 WB

15990 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.200 W Грејни плочи:4/Експрес:1 Капацитет на рерната: 65L Двојно стакло на рерната Чистење со AquaClean функција Шпоретот е без капак Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 50 cm
802723

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GE 6A21 WD

17990 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.200 W Грејни плочи:4/Експрес:2 Капацитет на рерната: 65L Двојно стакло на врата од рерната Телескопски водилки/Стаклен капак Чистење со AquaClean функција Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
803442

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GEC 6A11 WG

22490 ден со ДДВ
Вкупна моќност: 8.400 W Стаклокерамичка плоча: 4 Капацитет на рерната: 65L Двојно стакло на рерната Чистење со AquaClean функција Шпоретот е без капак Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
802724

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ GORENJE GEC 6A41 SC

22990 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 9.201 kW Стаклокерамичка плоча: 4 грејни зони Капацитет на рерната: 71L Двојно застаклена компактна врата Чистење со AquaClean функција Вентилатор/1x жичани водилки Шпоретот е без капак Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
803394

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ KONCAR SE6040 BH4

12999 ден со ДДВ
Вкупна приклучна моќ: 7,8 kW Волумен на рерна: 72 l Број на функции: 3 Телескопски водилки Хромирана решетка/Длабока тава Димензии на рерна (ВхШхД): 33,5 x 43 x 43 cm Димензии на производ (ВхШхД): 85 x 59,5 x 60 cm
804074

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VIVAX FC 04602 WH

12190 ден со ДДВ
Електричен шпорет со капак Грејни плочи за готвење: 4 Волумен на рерната: 64 l/Програми: 3 Максимална температура на рерна: 250˚C Хромирани решетки/Тава за печење Материјал: Емајлиран метал Димензии (ШxВxД): 595 x 880 x 650 mm
803666

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB600WBF

12990 ден со ДДВ
Грејни плочи: 4/1 експрес Капацитет на рерната: 72 L Хромирана решетка/Гратис тепсија Светлосен индикатор/Термостат Функција за чистење: QuickClean Механизам за отстранување на вратата Димензии (ШxВxД): 60 x 85 x 60 cm
803592

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР HOOBART RFHBHOTF143SW

12999 ден со ДДВ
Комбиниран фрижидер Автоматско одмрзнување Енергетска класа: A Нето капацитет: 205 L Капацитет на фрижидерот: 168 L Капацитет на замрзнувачот: 37 L Димензии: 143 x 55 x 55 cm
804004

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ GORENJE GK 6A10 WG

19999 ден со ДДВ
Електричен шпорет без капак: 5200 W Стаклокерамичка комбинирана плотна Употреблив волумен на рерната: 65 l Чистење со AquaClean функција Хромирана решетка/Eмајлирана тава Двојно застаклена врата/Телескопски водилки Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 600 mm
803146

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO B3WF U 7744 WB

Original price was: 28999 ден.Current price is: 25999 ден. со ДДВ
ProSmart Inverter мотор Капацитет: 7 kg/Програми: 15 Вртежи: 1400 min Дигитален дисплеј Функција на пареа/Fast+ Заштита од прелевање Поврзување: Bluetooth Димензии (ШхВхД): 60 x 84 x 49.6 cm
803120

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHPI62SCS

16199 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР PowerDrive мотор Капацитет за перење: 6 kg Број на програми: 15 Брзина на вртежи: 1.200 rpm Тип на екран: LED дисплеj Одложен почеток до 24 часа Димензии (ШхВхД): 59.5 x 84.5 x 45 cm
802379

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T534DAE1S7

31999 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР
Капацитет за перење: 9 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 22
Вградено WiFi/Заклучување на врата
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802339

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80CGC0EDAELE

Original price was: 27290 ден.Current price is: 24990 ден. со ДДВ
Дигитален ИНВЕРТЕР мотор Капацитет за перење: 8 kg Вртежи: 1400 rpm/Програми: 14 LЕD Дисплеј/Вградено WiFi Керамички грејач//Child lock Ecobubble технологија/Smart дијагностика Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 550 mm
803856

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW90T4040CE1LE

25999 ден со ДДВ
DIGITAL INVERTER мотор Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 12 LЕD дисплеј/Child Lock/Тајмер Steam Wash технологија на пареа Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
803894

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD 2A854 ADS

29990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive Капацитет за перење: 8 kg Капацитет на сушење: 5 kg Број на програми: 15 Број на вртежи: 1400 rpm Функција на пареа/Заштита од прелевање Димензии (ШхВхД) 600х850х540 mm
802859

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD2A164ADS

33990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
Eнергетска класа: A
Капацитет за перење: 10 kg
Капацитет на сушење: 6 kg
Број на програми: 15
Број на вртежи: 1400 rpm
Димензии (ШхВхД) 595х845х610 mm
802347

ПРЕНОСНА КЛИМА VIVAX ACP 09PT25AEG R290

20409 ден со ДДВ
Вид на уредот: INVERTER SEER/SCOP: A 2.6/0 Капацитет на ладење: 2600W Влезна моќност ладење: 1200W Ниво на бучност: 51 dB Проток на воздух: 370 m3/h Капацитет на одвлажнување: 1.0L/h Препорачана површина до: 35м2
801757

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ GORENJE FH 30 EAW

19990 ден со ДДВ
Нето капацитет: 297 l Регулација на температурата ЛЕД дисплеј-осветлување/Заклучување на врата Заштита од замрзнување (-15°C) Простор за замрзнување: 2 корпи Издржливост при прекин на електрична енергија: 40 h Димензии (ШхВхД): 1114 х 847 х 630 mm
803684