Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ FAVORIT L7101N

14990 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7kg Брзина на вртежи: 1.000 rpm Зафатнина на барабанот: 45 l Број на програми 15 Брза програма: 15 min 30° C Одложен почеток/Сензори Заштита од прелевање Димензии (Ш×В×Д): 597 × 845 × 540 mm
803957

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ KONCAR PR106ATO

15580 ден со ДДВ
Kапацитет: 6 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Копче за Старт-Пауза Максимална температура: 90 °C Индикатор/Сигнализација/Сензор за пена Димензии (ВхШхД): 845 х 597 х 497 mm
803916

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ KONCAR PR107 AT01 7/1000

15700 ден со ДДВ
Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1000 rpm Број на програми: 15 Температури °C: 20-30-40-60-90 Одложен почеток/Старт-Пауза LCD дисплеј/Звучен сигнал/Сензори Димензии (ШхВхД): 597 x 845 x 497 mm
803764

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW90T4020EE1LE

25999 ден со ДДВ
DIGITAL INVERTER мотор Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Steam Wash технологија на пареа Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802954

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ VOX WDM1257-T14FD

Original price was: 27829 ден.Current price is: 23999 ден. со ДДВ
Капацитет за: перење 7kg/сушење 5kg
Брзина на вртежи: 1.200 rpm
Број на програми: 15
LED дисплеј/Одложен почеток 23h
Звучен сигнал/Заштита од прелевање
Препознавање на дефекти/Aqua-logic
Димензии (Ш×В×Д): 596×845×527 mm
801558