Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МИКРО ПЕЧКА СО ГРИЛ GORENJE BM 251 SG2BG

19990 ден со ДДВ
Волумен: 25 l/Mоќност: 900 W Нивоа на моќност: 5/Програми: 15 SmartDisplay/AquaClean функција Број на инфра греjачи: 1/1000W Oтварање на вратата на допир/Звучен сигнал Димензија на ротирачка чинија: 315 mm Димензии (ШхВхД): 595 x 388 x 401 mm
801990

МИКРО ПЕЧКА GORENJE MO 20 E2W

6599 ден со ДДВ
Mоќност: 1000W Волумен: 20 L Програми: 5 AquaClean функција Ротирачка стаклена чинија 27cm Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm
23618