Се прикажуваат 1–24 од 120 резултати

Прикажи 9 24 36

ANDROID SMART TV HDMI STICK LDK IV 388

2490 ден со ДДВ
Процесор: ARM Cortex A9 Rockchip RK3188T
Фрекфенција: 1,6 GHz четири-јадрен
GPU: Mali-400 MP
RAM: 2 GB DDR3/ROM: 8 GB NAND Flash
Bluetooth/HDMI 1.4/USB/2xMicro USB
Вграден микрофон
Full HD филмски плеер: 1920x1080P 60Hz
18455

FLUO KOMPAKT 12W HYS-12W-2700K-E14 220-240V SPIRALA

199 ден со ДДВ
Тип Е14/Моќност W12 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)725 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)2700 Outbox Големина (см)53×31.6×14.7
12566

FLUO KOMPAKT 15W HSC SPIRALA HUNDAI

219 ден со ДДВ
Тип Е14/Моќност W15 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)830 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)6400 Outbox Големина (см)58×34.5×17
12568

FLUO KOMPAKT 15W HYC SPIRALA HUNDAI

180 ден со ДДВ
Тип Е14/Моќност W15 Просечна живот (ч)8000 Светлосен флукс (LM)830 Приказ Индекс (Ra)80 Боја Темп. (K)2700 Outbox Големина (см)58×34.5×17
12567

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 00 BLUETOOTH BLACK

1599 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17982

RADIO BUDILNIK TREVI HR 73 05 BLUETOOTH, SPIKER RADIO

1689 ден со ДДВ
BLUETOOTH ЗВУЧНИК СО РАДИО
МP3 ПЛЕЕР СО MICRO SD КАРТИЧКА
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ
LED ИНДИКАТОР БТ КОНЕКЦИЈА/ПОЛНЕЊЕ
ВКУПНА МОЌНОСТ ОД 3W
НАПОЈУВАЊЕ: ЛИТИУМ БАТЕРИЈА
ДИМЕНЗИИ: 108x53x36mm/ТЕЖИНА: 70G
17932

USB SANDISK CRUZER BLADE 64GB

989 ден со ДДВ
Капацитет: 64 GB
Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 2.0
Перформанс: 10 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows 7,8,10
MacOSх10.6
24608

USB SANDISK ULTRA CRUIZER 32GB

639 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB
Боја: Црно-Црвена/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 2.0
USB 3.0
Перформанс: 100 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows 7,8,10
MacOSх10.6

24612

USB SANDISK ULTRA FIT 3.1 32GB

659 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB
Боја: Црнa/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 3.0
USB 3.1 Gen 1
Перформанс: 130 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows 7,8,10
MacOSх10.9

24610

АДАПТЕР ТЕN БЕЗЖИЧЕН 54М USB

829 ден со ДДВ
Wi-Fi Adapter-за компјутер Брзина на работа-до 54mbps Фрекфенција на работа-2.4GHz WPS-Заштита
6698

АЛКАЛНА БАТЕРИЈА ПОЛНЕЊЕ AGFAPHOTO AA 2×1.2V

389 ден со ДДВ
Тип: Mignon
Напон: 1.2 V
Oптимизиран дизајн
Kапацитет: приближно 2300 mAh
Одлични електрични перформанси
Пакување: блистер 2 парчиња

11382

АСПИРАТОР ЗА ВО КУПАТИЛО AIRCOL 120ММ

650 ден со ДДВ
Проток: 95 m³ / h - 280 m³ / h Дијаметар на цевката 10 cm Моќ: 8 W Ниво на бучава: 26,5 dB Фреквенција на ротација: 2400 вртежи во минута Номинален напон: 230/50 V / Hz

БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ АPPLЕ WIRELESS

3159 ден со ДДВ
Безжичен полнач eRise со адаптер
Напојување од 20 W
Брзо полнење
Qi магнетна подлога,
за полнење од 20 W/USB C
24285

ДРЖАЧ ЗА MOBILEN TELEFON NАТЕC ЕXТRЕМЕ МЕDIА

669 ден со ДДВ
Држач за мобилен телефон Изработка-пластика со вклучен магнет за држење
21544

ДРЖАЧ ЗА NОКIА

609 ден со ДДВ
Универзален држач за автомобил Боја-Жолто/црна
24316

ДРЖАЧ ЗА TV HA 1001

590 ден со ДДВ
Тип на држач: Подвижен
Погоден за: 13/32 Prime TV
Максимум VESA: 100 x 100mm
Максимална тежина: 10 kg
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна
25317

ДРЖАЧ ЗА ВЕЛИОСИПЕД LZ-013

7600 ден со ДДВ
Држач за велосипеди Висина: 215 cm Делови: Два по 70 cm Број на позиции за монтирање на куките: 11 Прилагодување на растојанието на куките Материјал: железо
12207

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ 10000МАХ DUAL USB 2.1А BLACK

1579 ден со ДДВ
Капацитет на полнење: 10000mAh
Input/Output: 5V/2.1A
USB x2/USB Type C
Универзален полнач
Димензии: 98.2×64.2×24.2mm
Тежина: 212g
24492

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ А2

2419 ден со ДДВ
Wireless Полнач Qi
Капацитет на полнење-4000mAh
Светло во боја
24284

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ А5

639 ден со ДДВ
POWER Bank A5
Капацитет на полнење-2600mAh
Димензии-17x8x2.5cm
Тежина-72g

24277

ЕНЕРГЕТСКИ ПОЛНАЧ МОB DОD АRТ 100 ЗЕЛЕН

1789 ден со ДДВ
Капацитет на полнење-10000mAh
RechargeableLithium-ion battery
Input/Output-DC 5V/2A
Micro USB-type C кабел
Тежина-285g
Димензии-140x63x21.5mm
24471

ЗВУЧНИК K283

2719 ден со ДДВ
Време на полнење: 2-3h
Звучници: 5W х 2 66mm
Батерија: 3.7V 1600mah
WiFi/FM/USB
Bluetooth 4.1 hands free
Приказ на екран: Да
Тип на звучник: Сабвуфер
24315