Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

A DATA 32GB USB FLESH DRIVE UD330

429 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB
Боја: Црна/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 3.0
USB 3.1 Gen 1
Перформанс: 30-100 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows XP,Vista,7,8,10,
MacOSх10.10
Linux Fedora version 15
24227

USB UFD 64GB UV150 Black AD

430 ден со ДДВ
Капацитет: 64 GB
Боја: Црна/Материјал: Пластика
Интерфејс: USB 3.0
Перформанс: 90 MB/s вчитување
Ултра практично преносливо складирање
Подржува: Windows 7,8,10
MacOSх10.9

800455

ВНАТРЕШЕН SSD DISK A-DATA 480GB SU630 SATA 6GB-S 2.5 SOLID STATE DRIVE

3499 ден со ДДВ
A-Data 480GB SSD SU630 SATA 6Gb/s 2.5 Solid State Drive R/W speed up to 520/450MB/s ASU630SS-480GQ-R
24242