Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ЛАПТОП ACER A515-56-55HFNX.A1EEX.001

38995 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ FHD IPS
Резолуција: 1920×1080
Процесор: Intel Core i5 1135G7 2.4GHZ
Оперативен систем: FREE-DOS
Интегрирана графичка: Intel Iris Xe Graph
Рам: 20 GB
2666 MHz
Slots: 2
Хард диск: 512 GB M.2 PCIe NVMe SSD

800941

ЛАПТОП ACER A715-42G-R16C,NH.QE5EX.003

49059 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5500U 2.10 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
IPS 144 Hz/Меморија: 16GB
Хард диск: 512GB PCI Express
Приклучоци: 1x2.0 USB/2x3.2 USB
1x1 HDMI/1x LAN IEEE 802.11ax
802223

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

21555 ден со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz)
Графичка картичка: AMD Radeon 530
Рам: 4 GB DDR4 SDRAM
Хард диск: 256 GB SSD
Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB
26115

ЛАПТОП ACER NITRO AN515-55-73X8NH.Q7MEX.00R

51995 ден со ДДВ
NOT AC AN515-55-73X8 Nitro
NH.Q7MEX.00R
15.6 FHD IPS 144Hz Core i7-10750H
octa 8 GB 512GB M.2 SSD GeForce GTX 1650
4GB DDR6 NO ODD FREE-DOS Black
800665