Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА GORENJE VC 1901 GACRCY

5590 ден со ДДВ
Мотор SOFT START: 1900 W
Канистер G.FORCE AIR COMPACT: 2.2 L
Додатоци: 2
Хепа филтер: 2
Нивоа на филтрација: 9
Цевка: Алуминиум
Работен опсег со радиус: 7 m
23814

ПРАВОСМУКАЛКА ROWENTA RO3786EA

7999 ден со ДДВ
Циклонска технологија/Animal Care Моќност на моторот: 750 W Капацитет на садот: 1.5 L Телескопска цевка/Радиус 8.8m Брзини на усисна моќ: 2 Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 79 dB Маневрирање на тркалата 1х 360°
802662

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VC07M2110SR/GE

6490 ден со ДДВ
Моќност: 700 W/Усисна моќ: 180 W Капацитет на садот: 1,5 L Компактна големина Ниво на бучава: 80 dB Ширина на чистење: 280 mm Автоматско повлекување на кабелот Должина на приклучен кабел: 6 m
803119

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC 4320 C

4999 ден со ДДВ
Моќност: 1600W
Усисна моќ: 350W
Капацитет на садот: 1,3L
Ниво на бучава 86dB
Ротирачко црево 360
Кабел: 6m
22350

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC4550V36

5499 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W
Усисна моќ: 360 W
Капацитет на садот: 1.3L
Микрофилтер/Ниво на бучава: 86 dB
Телескопска рачка/Додатоци: 2
Ротирарко црево: 360°
Должина на кабел: 6m

801548

ПРАВОСМУКАЛКА SEVERIN MY 7116

8499 ден со ДДВ
Моќност:750W
Капацитет на садот:1,8l
Хепа филтер (14 слоен) 5 степени
Идеален за алергии и домашни миленичња
Цевка: 90см
Кабел:6m
20762

ПРАВОСМУКАЛКА SINBO SVC 8605

3059 ден со ДДВ
Моќност 1000W
Усисна моќ 260W
Филтер-циклон
Бучност(db): 79

26379

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД PHILIPS FC 9351/01

10999 ден со ДДВ
Технологија: PowerCyclone 5
Моќност на моторот: 1900 W
Номинална моќност: 370 W
Капацитет на садот: 1.5 L
Телескопска цевка/Радиус 9m
Филтер кој се пере/HEPA 13/Allergy H13
Должина на кабел: 6m/Бучност:72-82 dB
801414

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД PHILIPS XB 2122/09

8599 ден со ДДВ
Технологија: PowerCyclone 4
Моќност на моторот: 850 W
Номинална моќност: 750 W
Капацитет на садот: 1.3 L
Телескопска цевка/Радиус 9m
Филтер кој се пере
Должина на кабел: 6m/Бучност: 77 dB
801416

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД ROWENTA RO 4825EA

8469 ден со ДДВ
Циклонска термотехнологија
Моќност на моторот: 550 W
Капацитет на садот: 2.5 L
Телескопска цевка/Радиус 8.8m
Нивоа на филтрација: 3
Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 75 dB
Маневрирање на тркалата 1х 360°
801418

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД ROWENTA RO 4853EA

9690 ден со ДДВ
Циклонска термотехнологија
Моќност на моторот: 550 W
Капацитет на садот: 2.5 L
Телескопска цевка/Радиус 8.8m
Нивоа на филтрација: 3
Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 75 dB
Маневрирање на тркалата 1х 360°
801419

ПРАВОСМУКАЛКА ЦИКЛОН ROSBERG R51001B

4990 ден со ДДВ
Моќност: 800 W/Напон: 220 V Транспарентен сад за прашина: 2 l Автоматско повлекување на кабелот Технологија: Циклонски филтер систем Тип на филтер: ХЕПА/Прекинувач: On-Off Додатоци: Цевка во 2 дела, спирално црево, четка за под, додаток за тесни простори
803125