Се прикажуваат 1–24 од 28 резултати

Прикажи 9 24 36

БЕЗЖИЧЕН СЕТ MS ALPHA M300

659 ден со ДДВ
Глувче: Безжично RF
Сензор: Оптички
Резолуција: 1000dpi
Копчиња: 4 + scroll
RF Тастатура: Безжична RF
Поврзување: USB
WiFi
800711

БЕЗЖИЧЕН СЕТ MS ALPHA M310

869 ден со ДДВ
Безжичен сет: CEU layout
2.4 GHz
Глувче: Оптички сензор
Резолуција: 1600dpi
Копчиња: 5 + scroll
Тастатура: Мембранска
Поврзување: WiFi
USB Port
(нано ресивер) опсег 10 m
800710

ЖИЧАН СЕТ KB MSI MASTER C300

699 ден со ДДВ
Технологија: Жичана
Копчиња: 4 + scroll
Резолуција: 1200dpi
Конектор: USB
Должина на кабел: 1.5m
Копчиња: Мембрански
Дополнителни копчиња: 14 мултимедијални


800708

КОМПЈУТЕРСКА КОНФИГУРАЦИЈА 21/MSGW AT G6405 256GB

Original price was: 15299 ден.Current price is: 14295 ден. со ДДВ
Матична плоча PRIME H410M
Процесор Intel PENTIUM G6405
Меморија DDR4 8GB 2666MHZ
SSD 256GB PCIE M.2 2280 NVME
Kуќиште: MS ELEMENT S100 MINI
Напојување: 500W
800212

ЛАПТОП ACER A715-42G-R16C,NH.QE5EX.003

49059 ден со ДДВ
Екран: 15.6″ 39.6cm FHD(1920x1080)
Процесор: AMD Ryzen 5 5500U 2.10 GHz
Графичка: GeForce RTX 3050 4GB GDDR6
IPS 144 Hz/Меморија: 16GB
Хард диск: 512GB PCI Express
Приклучоци: 1x2.0 USB/2x3.2 USB
1x1 HDMI/1x LAN IEEE 802.11ax
802223

ЛАПТОП ACER EX215-21G-61V0

Original price was: 21999 ден.Current price is: 21555 ден. со ДДВ
Екран: 15.6" FullHD
Резолуција: 1920x1080
Процесор: AMD A6-9220e (1.60 GHz)
Графичка картичка: AMD Radeon 530
Рам: 4 GB DDR4 SDRAM
Хард диск: 256 GB SSD
Приклучок: 1xHDMI/WiFi/USB
26115

ЛАПТОП DELL VOSTRO 3591 15

Original price was: 28999 ден.Current price is: 26995 ден. со ДДВ
Екран: 15.6" HD Ready
Резолуција: 1366x768
Процесор: i3-1005G1,1.2 GHz (3.4 GHz)4MB
Графичка картичка: Intelreg UHD
Рам: 4 GB DDR4
Хард диск: 1TB
Аудио: 1x3.5mm/SDRJ-45 (LAN)/HDMI
25507

МАУС MSI FOCUS M111

439 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Сензор: Оптички
Резолуција DPI/CPI: 1600
Индикатор за батерија
Број на копчиња: 6
Scroll: 1

800258

МАУС MS LOG M185

919 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Батерија: 1 x AA
Резолуција DPI: 1000 +
Конекција: WiFi 10m - 2.4 GHz
Број на копчиња: 3 + 1 2D scroll
24468

МАУС MSI FOCUS M102 БЕЗЖИЧЕН

339 ден со ДДВ
Оптички безжичен глушец Резолуција 800 dpi/cpi Копче 3 Лизгање 1 Ииндикатор за батерија
804210

МАУС MSI FOCUS M110 БЕЗЖИЧЕН

419 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: USB
Сензор: Оптички
Поврзување: WiFi
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 6 + 1 scroll
800257

МАУС MSI FOCUS M300

699 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: WiFi
Домет: 8 m
Сензор: Оптички
Резолуција dpi: 1200
Полнење на батерија: USB
Број на копчиња: 3 + 1 scroll
800728

МАУС MSI FOCUS M316 БЕЗЖИЧЕН ЦРВЕН

359 ден со ДДВ
Глувче: Безжично Конектор: USB Сензор: Оптички Резолуција DPI/CPI: 1600 Број на копчиња: 5 + 1 scroll
800895

МАУС MSI KING БЕЖИЧЕН

479 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
Конектор: WiFi
Сензор: Оптички
Фрекфенција: RF 2.4 GHz
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 5 + 1 scroll
24590

МАУС SL-6179-SRD SPEED LINK RETRACTABLE RED

369 ден со ДДВ
Глувче: Безжичен Notebook
Сензор: LED Оптички
Интерфејс: USB на извлекување
Резолуција DPI/CPI: 800
Број на копчиња: 3 + 1 scroll
Големина на датотеката: 89.0MB
Тип на софтвер: Драјвер
3625

МАУС SPEED LINK SL-6195-SSV RF PLATE

1149 ден со ДДВ
Глувче: Безжично
WiFi опсег: 2m
Сензор: LED Оптички
Интерфејс: USB
Батерија: 2 х ААА
Уред: Полнење на батерија
Резолуција DPI/CPI: 800
Број на копчиња: 3 + 1 scroll
3665

МАУС SPEED LINK SL-6370-SYW FORMULA LASER USB VISTA COMPATIBLE

1279 ден со ДДВ
Глувче: Жичано
Интерфејс: USB
Сензор: Ултра брз ласерски
Должина на кабел: 0.6m
Резолуција DPI/CPI: 1600
Број на копчиња: 2 + 1x 4D scroll
Преграда со магнетен држач за USB
3624

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

Original price was: 12999 ден.Current price is: 10555 ден. со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB
3.0/1xUSB-C/HDMI
25513

МОНИТОР 22″ AOC 22B2AM

Original price was: 7599 ден.Current price is: 5994 ден. со ДДВ
Екран: 21.5 Prime FHD
Резолуција: (1920X1080) 75Hz
Приклучоци: D-Sub/HDMI
Време на одговор (GtG) 4 ms
Светлост: 300 cd/msup2
Контраст: 3000
Дисплеј на бои 16.7 милиони

26301

Монитор AOC 24″ V2Q

Original price was: 10109 ден.Current price is: 8494 ден. со ДДВ
Големина на екран 23″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Осветлување: 250 cd/m2
HDMI 1.4×1/DisplayPort 1.2×1
25818

МОНИТОР AOC 27″ B2DA

Original price was: 10599 ден.Current price is: 8594 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: Prime FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 1000: 1
Осветлување: 250 cd/m2
Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1
26302

МОНИТОР AOC 27″ Q27T1

Original price was: 18999 ден.Current price is: 14994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 27″(2560x1440)QHD
Тип на панел: IPS технологија
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст 1000: 1
Осветлување:350cd/m2
HDMI 1.4x2/DisplayPort 1.2x1
802205

МОНИТОР PHILIPS 22″ 3V5LHSB2/00VGA HDMI

Original price was: 6999 ден.Current price is: 5494 ден. со ДДВ
Големина на екран: 22″ (1920×1080)FHD
Тип на панел: TFT-LCD-W-LED system
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст: 600:1
Осветлување: 200 cd/m2
HDMI (digital,HDCP) VGA (Analog)
25870

МОНИТОР PHILIPS 27″ 2E1GAJ/00 VA

Original price was: 14599 ден.Current price is: 11994 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел: VALCD FHD Prime
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 3000
Осветлување: 650 cd/m2
DisplayPortx1/HDMI(digital,HDCP)

26303